Компанія «Візант-77» працює відповідно до законодавства України, надає гарантійний період на товар та сертифікує всю продукцію.

Торгова марка «Prime-X» (свідоцтво на товарний знак №178370). Усі категорії товарів сертифіковані в Україні, сертифікат відповідності №UA1.182.0009679-14 від 17 лютого 2012 року. Вся продукція ТМ «Prime-X» покрита гарантією від виробника терміном на 1 рік з моменту покупки виробу. Заміна чи ремонт гарантійної продукції проводиться без зайвих труднощів і в належні терміни.

Перевірка якості

Вся продукція ТМ “Prime-X” перевіряється перед продажем. Ви можете бути впевнені в отриманні якісного товару та у відсутності заводського браку.

Повернення/обмін товару

Протягом 14 днів з моменту покупки, Ви можете здійснити обмін або повернення товару належної якості, у разі збереження його працездатності, товарного виду упаковки, пломб, ярликів, за відсутності механічних пошкоджень та слідів розтину. Для повернення необхідно мати документ, що підтверджує купівлю цього товару (чек, накладна і т.д.)

Для повернення чи обміну товару необхідно:

  • Завантажити, роздрукувати та заповнити заяву для обміну товару/повернення грошей.
  • Повідомити менеджеру нашого магазину про повернення товару та отримати контактні дані для відправки товару.
  • Надіслати товар із заявою та документом, що підтверджує купівлю товару, та повідомити номер декларації менеджеру магазину.

Заміна гарантійного товару буде здійснена протягом 3-х робочих днів з моменту отримання товару нашим менеджером. Товар буде надіслано транспортною компанією.

Повернення коштів при поверненні товару провадиться протягом 7 робочих днів з моменту отримання товару нашим менеджером, шляхом переказу грошей на розрахунковий рахунок або на платіжну картку.

Оплата пересилання товару провадиться за рахунок покупця.

Товар не підлягає поверненню або заміні у таких випадках:

  • Наявність механічних пошкоджень та несанкціонованого приховування
  • Порушено збереження гарантійних стікерів та пломб
  • Відсутність оригінальної упаковки
  • Відсутність документа, що підтверджує придбання товару
  • Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах